Seminaras „Kūrybinės dirbtuvės“ Pažaislyje

Nordplus Horizontal logotipas

2015 m. rugsėjo 27 d. Pažaislyje vyko seminaras – partnerių susitikimas, Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamame kasmetiniame renginyje „Maistas – sveikata“. Šiame renginyje organizuotas seminaras – Sesija „Kūrybinės dirbtuvės,“ kurio tikslas – supažindinti su inovaciniais metodais, kurie rengiami pagal tarptautinį projektą ir yra skirti tiek specialistams, dirbantiems su jaunimu, tiek jaunimo NVO, patiems jaunuoliams.

Tikslas buvo pristatyti jau sukurtus metodus, ir kartu sudaryti erdvę kūrybinėms dirbtuvėms, ieškoti bendrų sprendimų, kokie metodai ir formos yra patrauklios jaunimui, kokią patirtį turi Visuomenės sveikatos biurai,  specialisto vaidmuo, perduodant žinias apie profesinę sveikatą. Susitikimo metu pristatytos temos: Sveikas maistas teisinga mityba jaunimui, ieškota inovacinių metodų, kaip šią medžiagą pateikti jaunimui patrauklia forma, pristatyta – mitybos lėkštė, parengtos rekomendacijos (pridedama).

Seminaro lektoriai iš Lietuvos profesinės sveikatos asociacijos, Lietuvos sveikuolių sąjungos, Higienos instituto Profesinės sveikatos centro. Šie metodai turėtų padėti jaunuoliams pasirinkti maistą, kuris užtikrintų jų darbingumą, fizinį aktyvumą, turėtų pakankamai veiklių medžiagų jaunimo vystymuisi, augimui ir pan.. Taipogi aptarta, kai kituose seminaruose pristatyti mokymosi aplinką, kurioje jaunuoliai pajustų tikrąją laisvę ir džiaugsmą gyventi kūrybiškai, pasitikinčiai jaustis įvairiose situacijose, lengvai įsiminti ir suvokti dėstomas naujoves, kurti gerovę sau ir kitiems.

Projekto apimtyje numatoma ir daugiau sveikatinimo sesijų, įtraukiant VSB specialistus, NVO atstovus, savivaldybių, policijos bendruomenių specialistus, jaunimą iš kitų miestų, organizacijų.

Daugiau informacijos suteikti gali LPSA vadovas Eligijus Valskis, tel. 8-682-42579, Eligijus@lpsa.lt.

Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.