Seminaras „Kūrybinės dirbtuvės“ Kėdainių Visuomenės sveikatos biure

Nordplus Horizontal logotipas

2016 m. birželio 7 d. Kėdainių Visuomenės sveikatos biure, įvyko seminaras – Sesija „Kūrybinės dirbtuvės,“ kurio tikslas – supažindinti su inovatyviais metodais, kurie rengiami pagal tarptautinį projektą ir yra skirti tiek specialistams, dirbantiems su jaunimu, tiek jaunimo NVO, patiems jaunuoliams.

Tikslas buvo pristatyti jau sukurtus metodus, ir kartu sudaryti erdvę kūrybinėms dirbtuvėms, ieškoti bendrų sprendimų, kokie metodai ir formos yra patrauklios jaunimui, kokią patirtį turi Visuomenės sveikatos biurai,  specialisto vaidmuo, perduodant žinias apie profesinę sveikatą. Susitikimo metu pristatytos temos: „Psichologinė būsena, kaip dalis sveikos gyvensenos“, „Sveikata visoms amžiaus grupėms ir jaunimo sveikata,“ Mankštos (Biuro Joga) klasėje, dirbant ir mokantis prie kompiuterio.

Seminaro lektoriai iš Lietuvos profesinės sveikatos asociacijos, Lietuvos sveikuolių sąjungos, Higienos instituto Profesinės sveikatos centro.

Šie metodai turėtų padėti kurti aplinką, kurioje jaunuoliai pajustų tikrąją laisvę ir džiaugsmą gyventi kūrybiškai, pasitikinčiai jaustis įvairiose situacijose, lengvai įsiminti ir suvokti dėstomas naujoves, kurti gerovę sau ir kitiems.

Projekto apimtyje numatoma ir daugiau sveikatinimo sesijų, įtraukiant VSB specialistus, NVO atstovus, savivaldybių, policijos bendruomenių specialistus, jaunimą iš kitų miestų, organizacijų.

Daugiau informacijos suteikti gali LPSA vadovas Eligijus Valskis, tel.8-682-42579, Eligijus@lpsa.lt.

Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.