Rytėliai prie Šv. Rapolo bažnyčios

Mes turime daug bičiulių ir bendraminčių – tiek jaunimo, tiek darbingo amžiaus, tiek senjorų tarpe. Mūsų bičiuliai drauge su mumis mankštinasi, stiprina save ir kelia nuotaiką vieni kitiems tiek miške, prie upės, prie ežero, salėse, klubuose… ir net bažnyčiose.
Norime pasidžiaugti, kad Vilniuje prie Šv. Rapolo bažnyčios jau nuo pavasario 1-2 kartus per mėn. vyksta renginiai su fizinio aktyvumo elementais, kuriuos žaismingai vadiname Rytėliai.
Prasideda jie 6.15 šlovinimo giesmėmis bažnyčioje. Tada Kun. Algirdo Toliato ryto pamokslas, pakvietimas dienai ir fiziniam pajudėjimui, ir visa bendruomenė išskuba į kiemelį. Čia apsijungę drauge su sportiškai nusiteikusia grupele, vedama specialistų, visi pradeda mankštintis – šildyti dar sustingusius sąnarius, stuburą, pirštus, juosmenį, net ausis ir antakius, pasimankštiname ir pamasažuojame snaudžiantį kūną. Pasidaliname, apdovanojame vienas kitą šypsenomis ir džiaugsmingais pasveikinimais dienai, o bažnyčios kriptoje pasivaišiname suneštinėmis vaišėmis, pagamintomis pagal sveikatingumo principus išlaikančius receptus – košės, žaliavalgių patiekalai, sultys, troškiniai ir pan.
Kviečiame būti mūsų draugais ir savo dieną pradėti nuo Rytėlių prie Šv. Rapolo bažnyčios – artimiausias jų – rugsėjo 6 d. Tuo pačiu mes pradėsime ir BEACTIVE renginių bangą. BEACTIVE – Europos sporto savaitė – pradėta Europos Komisijos iniciatyva, ir skatinanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje.
Daugiau: http://www.beactive.lt/lt/titulinis.html

Bookmark the permalink.

Comments are closed.