Kvietimas bendradarbiauti Nordplus Horizontal projekte „Inovaciniai sveikatinimo metodai jaunimo ugdymui…“

Nordplus Horizontal logotipas

Kviečiame prisidėti prie kūrybinio proceso, idėjų generavimo, naujų potyrių gavimo ir užmegzti glaudesnius ryšius su būsimais partneriais. Dalyvaudami šiame  projekte, jūs sužinosite inovacinių metodų, patys juos kursite ir sudarysite sau sąlygas dalyvauti naujovių pateikimo mugėje ateinančiais metais. Tai puiki galimybė kūrybiškai ir naudingai padirbėti priimant užsienio specialistų patirtis ir kartu parinkti tinkamiausius instrumentus metodikoms sukurti.

Jau dabar galima pasidžiaugti turimais rezultatais iš įvykusių seminarų ir susitikimų, kuriuose dalyvavo įvairių organizacijų atstovai ir patyrę specialistai, kurie pateikė labai vertingų pasiūlymų.

Dešimtyje Lietuvos regionų bus vykdomos anketinės apklausos tarp moksleivių. Anketos netrukus bus galutinai parengtos pagal užsienio specialistų rekomendacijas.

Atsiranda galimybė įvertinti savo aplinkos gyvensenos įpročius, gauti profesionalų rekomendacijas Lietuvos moksleivių gyvensenos koregavimui. Taip pat atsiras galimybės palyginti jūsų miesto moksleivių gyvensenos įpročius su kitų šalies ir užsienio organizacijomis.

Dėkojame visiems dalyvavusiems Vilniuje, Birštone ir kitur vykusiuose seminaruose ir darbinėse grupėse.

Sėkmės ir iki naujų susitikimų.

KVIETIMAS.pdf

Pagarbiai
Eligijus Valskis
Lietuvos profesinės sveikatos asociacijos pirmninkas
8-682 42579

 

Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.