#BEACTIVE

Europos sporto savaitė 2017 m. rugsėjo 23 – 30 d. Lietuvoje

Lietuvos profesinės sveikatos asociacija prisideda ir kviečia visus norinčius, įmonių, organizacijų ir įstaigų darbuotojus aktyviai dalyvauti įvairiuose sveikatingumo, kūno kultūros ir sporto renginiuose. Taip pat prisidėti prie renginių planavimo kviečiant mūsų specialistus į savo vietoves, darbovietes, aikšteles ir stadionus.
Siūlome: rytines mankštas, įvadines sveikatingumo paskaitas su praktikomis, biuro Joga, koreguojančias mankštas, kvėpavimo ir meditacijos praktikas.
#BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą visoje Europoje. Nacionalinis koordinatorius Lietuvoje – Lietuvos asociacija „Sportas visiems“.
2017 m. #BEACTIVE Europos sporto savaitės ambasadoriumi Lietuvoje tapo legendinis krepšinio treneris Vladas Garastas.
2016 m. Europos sporto savaitė vyko antrą kartą ir jos metu įvyko daugiau nei 15 tūkstančių renginių, kuriuose dalyvavo 10 milijonų dalyvių 30-yje Europos šalių.
#BEACTIVE žinutė – kvietimas būti aktyviems ir rinktis aktyvų gyvenimo būdą pasiekė daugiau nei 200 milijonų europiečių!
Prisijunk prie mūsų! Švęskime drauge sportą ir atraskime drauge fizinio aktyvumo privalumus!
KONTEKSTAS
Pripažinkime, europiečiai, esame nepakankamai fiziškai aktyvūs. Tai yra priežastis visų lėtinių ligų ir sergamumas jomis didėja epidemijos greičiu.
#BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai Europos Komisijos atsakas. Kviečiame visus žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus, profesijos ar sportiškumo, būti aktyviais.
STATISTIKA
Sporto ir fizinio aktyvumo rodikliai kaip niekada žemi. Daugelyje Europos Sąjungos šalių ši tendencija tik blogėja. Tai ne tik kenčianti žmonių sveikata, bet visuomenės problema, keičiasi ir visa šalies ekonomika.
Eligijus Valskis
LPSA vadovas
Informacija ir registracija: 8-682 42579

Bookmark the permalink.

Comments are closed.